Kupa Sahibini Buldu

Ceza İnfaz Kurumları Personeli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (CİPDER) öncülüğünde düzenlenen Cipder Silivri 2018 Bahar Futbol Turnuvasında 13 Mayıs 2018 Pazar günü yapılan final karşılaşmasında rakibi Silivri 5 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nu 4-0 gibi net bir skorla geçen Silivri 1 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Futbol Takımı Türkgücü Spor, 2018 bahar futbol turnuvasında şampiyonluğu göğüslemeyi başararak kupayı müzesine götürdü.

Silivri Ceza İnfaz Kurumları Kampüsünde toplamda 25 takımın mücadele ettiği turnuvada rakiplerini teker teker geçerek şampiyon olan Silivri 1 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Futbol Takımı Türkgücü Spor, eş zamanlı olarak İzmir’de başlayan bahar turnuvasının şampiyonu ile Ankara ‘da Şampiyonlar Ligi mücadelesi verecek.

Takımımızı tebrik ediyor ve İzmir Şampiyonu ile Ankara’da yapılacak olan Şampiyonlar Ligi Mücadelesinde başarılar diliyoruz.

 

 

 

SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Silivri 1 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Resmi Web Sitesi © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. - Webmaster : Samet ÜNLÜ -